Избранные записи
Новые записи

22.05. Етнобіт та техно в Osocor Residence: до Києва їде зірка електронної музики SATORI.

22 травня Osocor Residence перевтілиться на містичну казку для дорослих, головну роль у якій зіграє нідерландський електронний продюсер SATORI.Osocor Residence ще ніколи не зазнавав таких метаморфоз — і поштовхом для змін став приїзд нідерландського електронного продюсеру SATORI.


Традиційно музикант асоціюється з варіаціями на мексиканську тему: згадайте його виступи-імпровізації, що підкорили весь Тулум. Проте Osocor Residence готує перформанс, що зламає стереотипні уявлення про вечірки. Магічні світлові інсталяції та декор, що абсолютно виходить за межі будь-яких стандартів — такий формат можливо відтворити лише на одній київський локації.


Очолить цей сюрреалізм SATORI з його живою музичною виставою.


https://www.youtube.com/watch?v=gv2jrEsD2fQ


Фотографія Djordje Petrovic могла б ілюструвати в словниках статті під назвою «мультикультурний артист». Напівсерб, напівафриканець, він народився в Нідерландах та вповні розкрив творчий потенціал в Японії. Але в його музиці — набагато більше, ніж просто мікс культур. Там просвітлення, ейфорія, раптове щастя — все те, що вміщує в себе японський термін «саторі».


Разом із локацією 22 травня трансформуються й гості. Мотиви етно та бохо в дрескоді, мікс фольк-вокалу, техно, джазу та живих інструментів — SATORI начаклує енергетику вечора та створить гармонійний контекст для головної містичної казки цього сезону.


https://www.youtube.com/watch?v=LC6MVJwioYE


Подія на Facebook: https://bit.ly/2PLzjTA

Квитки: https://bit.ly/3nKc4WN


Мы в соцсетях
  • Иконка Facebook с длинной тенью
Ресторан

Skyscapers Downtown

View of actress through viewfinder

Сорбеты

Sunset Over Manhattan

Networking Event

            © 2015 Київські хроніки 

найкращі заходи столиці на одному порталі

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now