Избранные записи
Новые записи

13.06. СВЯТКУВАННЯ ДЕВЯТОГО ЩОРІЧНОГО ДНЯ ГЛОБАЛ ВЕЛНЕС.

Цілодобова велнес трансляція на шість континентів, що не здійснювалась ніколи раніше.

Співачка Реба Макентіре, телеведуча і басист NSYNC, автор бестселерів NYT Ленс Басс, шеф-повар Меттью Кенні, рекордсмен світового рівня-Wingsuit BASE Jumper, Кенгіз Кочак, міжнародний спікер з трансформацій Сах Сімоне, колишній баскетболіст НБА - Омрі Касппі та інші, хто допомагає побудувати оздоровчі громади за допомогою безкоштовних занять та інструментів для підвищення фізичного та психічного самопочуття, імунітету, харчування, любові та співчуття.

Стамбул, Туреччина - протягом майже десятиліття «День Глобал Велнес» нагадує людям у всьому світі про важливість піклування про своє фізичне та психічне здоров'я. Ніколи раніше його меседж не був більш значущим, ніж зараз під час глобальної пандемії - коли люди всіх рас, релігій та культур активно шукають способів залишатися здоровими та позитивними. Цього року «День Глобал Велнес» скористається передовими технологіями для влаштування цілодобового онлайн-святкування від сходу до заходу сонця по всьому світу. У суботу, 13 червня 2020 року, відбудеться Дев'ятий щорічний святковий «День Глобал Велнес» (Global Wellness Day) - з девізом: "Один день може змінити все ваше життя!" – увага якого зосередиться на покращенні психічного здоров’я, зняття стресу, покращенні імунітету, здоровому харчуванні, любові та співчутті.

Вперше, цілодобове онлайн-святкування GWD продемонструє безперервний спектр навчальних та безкоштовних презентацій - від стрибка в прямому ефірі в аерокостюмі «BASE» до танцю, від астрології до харчування, від вправ Muay Thai до уроків кулінарії - і буде доступним через акаунти GWD в YouTube, Facebook, Twitter та Instagram.

Серед ексклюзивних та впливових експертів, які приєднаються до цілодобового святкування GWD, будуть - світовий рекордсмен «WINGuit BASE Jumper « – Ченгіз Кочак, який здійснить стрибок у прямому ефірі, міжнародний спікер з питань трансформації - Сах Сімоне, колишній баскетболіст НБА - Омрі Каспі, генеральний директор «SuperSmarthHealth», автор «Leading Well from Within» - доктор Даніель Фрідленд, засновниця «Global Wellness Day» Бельжин Аксой, виконавець артистка та актриса - Реба Макентіре; телеведучий та басист NSYNC, автор бестселерів NYT – Ланс Басс, ведуча ток-шоу «Кухар» та колишня модель Крістіна Ферраре, кращий шеф-кухар на рослинах - Меттью Кенні, засновник «Celebrity Yogi» та «Yoga Revealed» - Ендрю Сілі, провідний астролог - Захара Цимрінг, цілитель енергії - Жанетта фон Джонсбах, міжнародний інструктор з йоги - Емілі Мангоні, засновник «Nordic Walking Madeira» - Лінда Беттенкорт, спеціаліст зі шкірних наук та способу життя - Моніка Поліо, турецький письменник та мотиваційний оратор - Метін Хара, чемпіон світу та професійний спортсмен з муай-тай - Джаніс Лін, тайський практик традиційної медицини - доктор Панаран Полкадей,

викладач з охорони здоров’я доктор Арік Зігман, який проведе брифінг на тему „Профілактика проблем з психічним здоров’ям в освіті” із студентами Кембріджу CATS.

Мрія турецької засновниці GWD Бельджін Аксой відсвяткувати день, присвячений благодійності, надихнула міжнародну мережу з понад 100 Амбасадорів «Дня Глобал Велнес», ключових прихильників та радників GWD допомогти їй здійснити мрію. Віртуальні 24-годинні онлайн-івенти, організовані цього року, продовжать базуватись на трьох основних принципах: навчання, некомерційність та безкоштовність, оскільки мотиваційне переконання Аксой полягає в тому, що велнес - це не розкіш, а невід’ємне право кожної людини.

З 2012 року «День Глобал Велнес» зріс із відзначення в одній країні до святкування у 150 країнах у понад 7000 місцях від Кіпру до Китаю, що відбулось у минулому році.

Цього року до відзначення Дня Глобал Велнес вперше приєднались Гонконг, Нова Зеландія, Замбія, Тайвань, Україна та Нігерія.

"Започаткування «Дня Глобал Велнес» було закладено в моє серце під час днів в ізоляції радіо-йодотерапії в лікарні у 2004 році", - каже засновниця GWD Аксой, "Я зрозуміла, що насправді має значення в житті, зрозуміла, що все життя складається з любові та співчуття і що наше здоров'я є найціннішим даром, який ми маємо. Любов, співчуття та здоров'я - це «велнес». Я повинна була поділитися цим усвідомлення з усім світом. І разом з GWD Family ми бачимо, чого ми досягли - ми торкнулись мільйонів сердець по всьому світу. Якщо «День Глобал Велнес» народився під час моїх дев’яти ізоляційних днів у лікарні, уявіть усе коштовне каміння, що вийде з усіх тих дверей, які були закриті під час карантину по всьому світу. Хоча «День Глобал Велнес» триває 24 години - наша ідея буде тривати усе життя».

Шукайте хештег #globalwellnessday, щоб слідкувати за тим, що відбувається від сходу сонця до заходу по всьому світу 13 червня.

Про День Глобал Велнес:

Заснований у 2012 році Бельджин Аксой, День Глобал Велнес - це цілком некомерційний, міжнародний, соціальним проект. Принципова мета – переосмислення цінності нашого життя. Навіть якщо це один день у році, щоб змусити нас зупинитися і задуматися, піти від напруги міського життя та шкідливих звичок і тим самим знайти спокій у собі. Першим кроком, який було зроблено в Туреччині на шляху до здорового життя, було перетворення GWD в міжнародний рух разом з 94 Амбасадорами GWD, 26 ключовими прихильниками та 4 радниками, які орієнтовані на стиль життя підприємців та оздоровчих професіоналів з усього світу. День Глобал Велнес відзначається у другу суботу кожного червня у понад 8500 місцях по всьому світу лише за допомогою безкоштовних заходів.

Для отримання додаткової інформації: www.globalwellnessday-ukraine.org

Мы в соцсетях
  • Иконка Facebook с длинной тенью
Ресторан

Skyscapers Downtown

View of actress through viewfinder

Сорбеты

Sunset Over Manhattan

Networking Event

            © 2015 Київські хроніки 

найкращі заходи столиці на одному порталі

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now