Избранные записи
Новые записи

18.01 -13.02. У Києві відкриється перша виставка костюмів «Магія кіно».

У рамках спільного проєкту FILM.UA Group та StarLight Entertainment буде представлено новий для України масштабний формат – виставку костюмів «Магія кіно». Особливістю заходу є презентація унікальних образів, що створювалися спеціально для популярних українських серіалів, фільмів та шоу.

Виставка «Магія кіно» дасть змогу усім бажаючим побачити на власні очі те, що раніше було доступне лише на екрані або сцені.

Глядачі зможуть зазирнути за лаштунки кіно, дізнатися виробничі секрети й тонкощі майстерності, побачити те, що заворожувало їх по той бік екрану. Формат виставки продемонструє, наскільки кропіткою є робота над створенням екранного й сценічного світу, закцентує увагу на художній складовій кінопроцесу та приверне увагу до найменших деталей.

Проєкт «Магія кіно» є результатом колаборації двох креативних індустрій – моди та кіно. Він демонструє, якою може бути співпраця цих двох сфер, яких форм набувати, та які перспективи відкриває.

На майданчику будуть представлені образи з таких масштабних проектів FILM.UA Group та StarLight Entertainment, як:

«Віддана» – романтично-фантазійна стрічка, знята за мотивами роману С. Андрухович «Фелікс Австрія», що просто зараз збирає повні зали у кінотеатрах.

«Захар Беркут» – найочікуваніший фільм осені 2019-го року, знятий за мотивами однойменної повісті І. Франка, силами міжнародної знімальної групи з усіх куточків світу, що зібрав у кінотеатрах більше аніж 443 тис. глядачів.

«Кріпосна» – один із найуспішніших серіалів 2019-го року, що захопив увагу не лише українців, але й іноземних глядачів.

«Мавка» – анімаційний проєкт-гігант студії FILM.UA, прем’єру котрого чекають мільйони фанатів в Україні та за кордоном уже сьогодні.

Вистава «Викрадена Принцеса» – проєкт, створений на основі однойменного мультфільму, який став найуспішнішим повнометражним анімаційним фільмом України ХХІ-го ст.

«Winterra. Легенда казкового краю» – 5D-шоу, що вже не перший рік захоплює українців акробатичними трюками, танцювальними номерами, піснями та, звісно, історією!

Образи до всіх цих проєктів створювали відомі українські дизайнери і художники з костюмів: Ольга Навроцька, Леся Патока, Антоніна Белінська та інші. Відвідувачі виставки костюмів «Магія кіно» окрім самих образів побачать чимало ескізів, картин, постерів, трейлерів та ексклюзивних бекстейджів тощо.

Проект буде реалізовано завдяки партнерству двох флагманів у своїх сферах –FILM.UA Group, зі сторони котрих проект створює FILM.UA Entertainment, та StarLight Entertainment.

«Формування ринку, формування аудиторії, формування звички ходити на українські фільми – не просто завдання та мета для FILM.UA Group. Це наша місія. Тому ми вибудовуємо навколо наших проєктів цілі Всесвіти, і виставка костюмів «Магія кіно» – один з важливих кроків на цьому шляху», – розповідає PR та маркетинг-директор FILM.UA Group Поліна Толмачова.

«Сама ідея організації виставки, як це часто відбувається, народилася у Сергія Созановського ще на початку минулого року. Ідея надихнула і навіть заразила команду FILM.UA Entertainment, адже за останні роки у студії один за одним народжуються прекрасні проєкти, для яких ми організовуємо більшість офлайн-подій, – говорить директор FILM.UA Entertainment Юлія Сабадаш. – Для України така виставка – унікальний проєкт, аналоги існують за кордоном, але у нас нічого подібного раніше не відбувалося. І для багатьох українців це дійсно чудова можливість зануритися й дізнатися більше про світ кіно, який зазвичай здається чимось закритим та навіть привілейованим. Чудово, що тепер ми зможемо поділитися нашою любов'ю та магією з найширшою аудиторією!»

У свою чергу, Наталія Гончар, директор компанії StarLight Entertainment розповідає: «Спільно з FILM.UA Group ми вирішили продемонструвати глядачам наших проєктів (зокрема шоу «Winterra», покази якого завершились 12 січня) друге життя сценічних образів та костюмів не лише кіно-, а й театральних проєктів. Чекаємо на всіх поціновувачів якісного українського контенту в Концерт-Холі ВДНГ до 13 лютого!»

Виставка працюватиме для відвідувачів будь-якого віку з 10:00 до 20:00 у вихідні та з 12:00 до 20:00 у будні дні за адресою ВДНГ, Концерт-Хол (павільйон 9), пр-т Академіка Глушкова, 1.

Стежте за новинами події https://www.facebook.com/events/1477987132355741/

Придбати квитки можна за посиланням https://kiev.karabas.com/vistavka-kostyumiv-magiya-kino Для дітей до 3-х років вхід - безкоштовний.

Мы в соцсетях
  • Иконка Facebook с длинной тенью
Ресторан
Skyscapers Downtown
View of actress through viewfinder
Сорбеты
Sunset Over Manhattan
Networking Event