© 2015 Київські хроніки 

найкращі заходи столиці на одному порталі

 

14.09. Українська б’юті-індустрія святкує 25-річчя.

August 30, 2019

9 вересня увесь світ святкує День краси, а українська бьюті-індустрія відмічає  чверть століття.

За ці 25 років в Україні багато чого змінилося. На початку 90-х весь б’юті-бізнес зосереджувався у кількох салонах краси, ринок був не врегульований, косметична продукція не сертифікована, а у лікарів часто не було відповідного досвіду та кваліфікації. Здебільшого ані самі медики, ані пересічні українці не вважали красу серйозною справою, тож косметичні процедури здійснювали не спеціально навчені фахівці, а лікарі-дерматологи – у вільний від основної роботи час.

 

Нині, через 25 років, в українській б’юті-індустрії відбулися просто фантастичні зміни. Краса, робота над своїм образом стала необхідною складовою більшості людей. З’явилися клітинні, генні, лазерні технології. Їх розквіт спостерігається в Кореї та Японії, але потроху новації розвиваються і в Україні. Об’єднуються різні види процедур – косметологія, пластична хірургія та навіть стоматологія. Окрім таких «звичних» тем, як косметологія обличчя та тіла, з’явилися такі «особливі» як, наприклад, гінекологічна косметологія, і вона стала звичною нормою життя.  

Спостерігаються і суттєві гендерні зміни. Наразі близько 15-20% клієнтів салонів краси – чоловіки, і цей відсоток щорічно зростає.

Урочисте святкування 25-річчя української б’юті-індустрії відбудеться 14 вересня у Києві – у столичному культурному центрі FREEDOM HALL. На першій і єдиній в Україні професійній премії в галузі краси та здоров’я - III церемонії нагородження Stella International Beauty Awards - зберуться найкращі представники б’юті-індустрії, майстри краси, селебрітіз та журналісти. Це буде без перебільшення одне з головних медійних заходів у світі бьюті.

Please reload

Избранные записи

А у вас есть "Клиенты на всю жизнь"?

February 23, 2016

1/3
Please reload

Новые записи
Please reload

Мы в соцсетях
  • Иконка Facebook с длинной тенью
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now