18.07. Піжама-паті - презентація капсульного готелю

July 12, 2019

Міжнародний аеропорт "Бориспіль" запрошує на презентацію капсульного готелю!

 


18 липня о 16:00 ЗМІ та блогери зможуть ближче познайомитися з родзинкою терміналу D та протестувати її сервіси! На гостей заходу чекатиме пізнавальна екскурсія готелем, розважальна "Піжама-паті" та спеціальні призи.

Капсульний готель аеропорту «Бориспіль» площею 190 м² пропонує для відпочинку 40 одномісних та 16 двомісних індивідуальних спальних місць. Вони забезпечені всім необхідним для недовгого комфортного відпочинку. У комплекті кожної «капсули» все від постільної білизни, пледів, рушників, до безкоштовної мережі Wi-Fi, індивідуальних систем циркулювання повітря та ін.

Детальніше про сервіси капсульного готелю та ціни на послуги розкажуть комерційний директор аеропорту Георгий Зубко (Georgii Zubko) та директор готелю Олександр Чернишенко.

«В багатьох аеропортах світу капсульні готелі користуються популярністю. Тепер і в «Борисполі» надано такий сервіс. Підкреслю, що капсульний готель суттєво відрізняється від хостелу й надає більш комфортні умови для відпочинку. У капсулі пасажири мають свій, хоч і невеликий, приватний простір, можуть за бажання усамітнитись», - зазначає Георгій Зубко.

Кульмінація заходу - «піжамна» вечірка із квестом, учасники якого отримають подарункові сертифікати на безкоштовне заселення у готель тривалістю… до 7 годин!

До уваги ЗМІ та блогерів – кількість місць акредитації обмежено з огляду на невелику площу локації заходу.

Для акредитації на захід необхідно обов’язково надіслати лист на пошту Airportboryspil123@gmail.com. В темі листа вказати «Акредитація на презентацію капсульного готелю». В тілі листа вказати інформацію про себе, зокрема, ПІБ, яке ЗМІ представляєте або, якщо ви блогер, посилання на ваші публікації.

Дедлайн акредитації до 15:00 вівторка 16 липня 2019 року. Звертаємо увагу представників ЗМІ та блогерів, що гостям необхідно обов’язково мати з собою службове посвідчення або паспорт для підтвердження особи.

Час відправлення автобусу для представників ЗМІ – 18 липня о 15:00 від м. Харківська (спуск з естакади у напрямку до м. Бориспіль). За детальною інформацією просимо звертатися:

Airportboryspil123@gmail.com.
Тел. +38 (044) 281-70-20
Тел. +38 (044) 281-72-31
Тел. +38 (063) 980-66-73
Тел. +38 (063) 980-67-62

Please reload

Избранные записи

А у вас есть "Клиенты на всю жизнь"?

February 23, 2016

1/3
Please reload

Новые записи
Please reload

Мы в соцсетях
  • Иконка Facebook с длинной тенью

            © 2015 Київські хроніки 

найкращі заходи столиці на одному порталі

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now