Міжнародний турнір з гольфу «Diplomatic Golf for Good by Volvo» відбувся.

May 21, 2019

18 травня 2019 року на території Київського Гольф Клубу «GolfStream» відбулась топ-подія року – міжнародний турнір з гольфу «Diplomatic Golf for Good by Volvo».

 

Головною метою заходу було зміцнення та просування позитивного іміджу України в світі, популяризація та розвиток дитячого гольфу та створення майданчику для неформального спілкування між представниками різних держав, сприяння дружбі та спортивному партнерству серед народів світу.

Організаційний партнер – Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв. Турнір проводився за підтримки Всеукраїнської Федерації гольфу та Ukrainian Junior Golf Champion Ulyana Novozhilova.

 

Гольф - це демократичний вид спорту, який закладає традиції і розвиває культуру країни. Гра відбувалась на 18 лунках для майже 80 учасників. У турнірі  взяли участь  дипломати з 11 країн світу, серед яких переможець — Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії в Україні Гійом Шойрер.

 

Як зазначила виконавчий директор турніру Марина Шевченко: «За останні декілька років гольф активно набирає обертів і стає все більш популярним в Україні. Наша ціль – це гольф для добра, а саме зміцнення дипломатичних зв’язків між країнами та розвиток дитячого гольфу в Україні. Гольф – це дуже благородний вид спорту, який не тільки розвиває корисні навички, а й в деякій мірі формує характер. Сподіваюсь, що цей турнір буде спрямований на розвиток та виховання нової еліти країни.»

 

 «Diplomatic Golf for Good» — це дещо більше, ніж змагання за перемогу та кращий результат. Це свято, що виходить за межі поля для гольфу та об'єднує різні культури, сприяє спілкуванню однодумців і спільного проведення вільного часу для дорослих і дітей. Неймовірну цікавість та захоплення гостей викликала виставка картин Надзвичайного і Повноважного посла Грузії в Україні Гели Думбадзе.

 

Участь у заході взяли дипломати, представники влади і бізнес-еліти, діячі культури, спортсмени та діти. Серед запрошених гостей були помічені: президент компанії "Віннер Імпортс" Іван Гинянський, український бізнесмен  та співвласники курортного комплексу Rixos-Prykatpattya Ігор Гуменюк і власник мережі автозаправок WOG Сергій Лагур.

 

По закінченню гольф-турніру патріотично прозвучала пісня "Україна" в виконанні Народної артистки України Наталії Бучинської.

Please reload

Избранные записи

А у вас есть "Клиенты на всю жизнь"?

February 23, 2016

1/3
Please reload

Новые записи
Please reload

Мы в соцсетях
  • Иконка Facebook с длинной тенью

            © 2015 Київські хроніки 

найкращі заходи столиці на одному порталі

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now