© 2015 Київські хроніки 

найкращі заходи столиці на одному порталі

 

18.05. Diplomatic Golf for Good by Volvo

April 26, 2019

Топ-подія року – міжнародний турнір з гольфу «Diplomatic Golf for Good by Volvo», буде проведено 18 травня 2019 року на території Київського Гольф Клуба «GolfStream».

 

          Організаційний партнер – Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв. Турнір проводитиметься за підтримки Всеукраїнської Федерації гольфу та Ukrainian Junior Golf Champion Ulyana Novozhilova.

 

Головна мета заходу – зміцнення та просування позитивного іміджу України в світі, популяризація та розвиток дитячого гольфу та створення майданчику для неформального спілкування між представниками різних держав, сприяння дружбі та спортивному партнерству серед народів світу.

Як зазначає виконавчий директор турніру Марина Шевченко: «За останні декілька років гольф активно набирає обертів і стає все більш популярним в Україні. Наша ціль – це гольф для добра, це зміцнення дипломатичних зв’язків між країнами та розвиток дитячого гольфу в Україні. Гольф – це дуже благородний вид спорту, який не тільки розвиває корисні навички, а й в деякій мірі формує характер. Сподіваюсь, що цей турнір буде спрямований на розвиток та виховання нової еліти країни.»

 «Diplomatic Golf for Good» - це дещо більше, ніж змагання за перемогу та кращий результат. Це свято, що виходить за межі поля для гольфу та об'єднує різні культури, сприяє спілкуванню однодумців і спільного проведення вільного часу для дорослих і дітей.

 

 Гра на 18 лунках для 80 учасників, в тому числі дитячі флайти.  Гольф - це демократичний вид спорту, який закладає традиції і розвиває культуру країни. Гостям заходу буде представлена виставка картин Надзвичайного і Повноважного посла Грузії в Україні Гела Думбадзе, лінія дитячого одягу для гольфу бренду Ulyana Novozhilova,  презентація кухонь країн світу, майстер-клас гольфу для початківців, а також тест-драйв нових автомобілів.

 

У цьому спортивно-захоплюючому заході братимуть участь міжнародний та український дипломатичний корпус, представники влади і бізнес-еліти, діячі культури, спортсмени та діти. Серед запрошених гостей переможці професійних змагань з гольфу, зокрема чемпіонка України з гольфу серед юніорів Ульяна Новожилова.

Please reload

Избранные записи

А у вас есть "Клиенты на всю жизнь"?

February 23, 2016

1/3
Please reload

Новые записи
Please reload

Мы в соцсетях
  • Иконка Facebook с длинной тенью
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now