Избранные записи
Новые записи

У столичному парку Співоче розквітло понад 700 тисяч тюльпанів.

На території Печерського ландшафтного парку Співоче розквітло більш ніж 700 тисяч тюльпанів різних сортів та видів. Над унікальними квітковими композиціями працювали десятки дизайнерів та агрономів, а всього було зібрано понад 30 сортів цієї квітки. Крім тюльпанів, в парку також можна побачити нарциси, іриси, крокуси, мускарі та інші багаторічники. Як повідомляють організатори, з 7 травня територія парку буде відкрита для відвідувачів, тому квіткову виставку зможе відвідати кожен бажаючий.

«Ми будемо працювати як парк, з дотриманням суворих обмежувальних карантинних заходів. Нам дуже хочеться, щоб українці побачили цю красу на власні очі, зробили декілька хороших фото, погуляли на свіжому повітрі та отримали заряд позитиву. Але турбота про гостей у нас на першому місці, тому сподіваємося на розуміння і просимо всіх дотримуватися встановлених правил», - повідомив на своїй сторінці у Facebook організатор виставки, директор компанії-оператора парку Співоче Денис Погорєлко.


Організатори підкреслюють, що в зв'язку з пандемією коронавірусу на локації будуть введені такі обмеження: дотримання норм дистанції, носіння захисних масок чи респіраторів, вимірювання температури на вході.

Нагадаємо, що тогорічна ювілейна виставка тюльпанів пройшла у форматі онлайн.

До цього в різні роки виставки тюльпанів були тематичними і присвячувалися сюжетам відомих казок або світовим столицям тощо.


Де: парк Співоче (вул. Лаврська, 31)

Коли: з 07 травня

Вхід: платний. Квитки на офіційному сайті spivoche.com.ua

Передбачені пільги пенсіонерам.


Мы в соцсетях
  • Иконка Facebook с длинной тенью
Ресторан

Skyscapers Downtown

View of actress through viewfinder

Сорбеты

Sunset Over Manhattan

Networking Event

            © 2015 Київські хроніки 

найкращі заходи столиці на одному порталі

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now